Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5