Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0