Movies
Ratings
302
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.5
Death WaterRated ★ 3.0- GogsRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.5
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
A Blood PledgeRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 1.5
VoiceRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Famme FataleRated ★ 0.5