Titles you rated
A Single RiderRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Day & NightRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0