Titles you rated
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
TroubleshooterRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0