Movies
Ratings
169
A Hard DayRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5