Movies
Ratings
100
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0