Movies
Ratings
14
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0