Movies
Ratings
34
Step Up All InRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 5.0