Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0