Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
SplitRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0