Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0