Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0