Titles you rated
Get OutRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0