Titles you rated
Furious 7Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0