Titles you rated
Black SwanRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0