Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 1.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0