Titles you rated
2012Rated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
 
More Than BlueRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0