Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
JumperRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 4.5