Series
Ratings
59
ExtracurricularRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
WorkaholicsRated ★ 3.0- WorkaholicsRated ★ 3.5
WorkaholicsRated ★ 4.0- WorkaholicsRated ★ 4.0