Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0