Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5