Movies
Ratings
721
Julie & JuliaRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5