Movies
Ratings
616
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5