Movies
Ratings
267
DinosaurRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.5
In the Realm of the SensesRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
밤의 여왕Rated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0