Movies
Ratings
423
Extreme JobRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5