Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 0.5
MidwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0