Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5