Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
FyreRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5