Titles you rated
Steal My HeartRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0