Movies
Ratings
284
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5