Titles you rated
Manhattan Love StoryRated ★ 4.5- Operation Love SpecialsRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.5
Innocent LoveRated ★ 2.0
Orange DaysRated ★ 4.5- 전업 주부 탐정 ~ 나는 그림자Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 3.0- Bambino!Rated ★ 3.0
Odd Family 11Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0- PieceRated ★ 3.0
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
- Q10Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 3.5
RookiesRated ★ 5.0- エンジンRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
Red Thread of FateRated ★ 2.5