Titles you rated
8 MileRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
AcceptedRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0