Movies
Ratings
442
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0