Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 2.5
A New LeafRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.0