Titles you rated
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Roosevelt GameRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 2.0
StyleRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
On AirRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 2.5
All InRated ★ 2.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0