Titles you rated
Love 911Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
ChaplinRated ★ 5.0
Monkey TroubleRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
HackersRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 1.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 1.0
VidocqRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 2.0
Ninja ScrollRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
The 6th DayRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 4.0