Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0