Movies
Ratings
299
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Brothers BloomRated ★ 3.0
The Page TurnerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0