Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0