Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 1.5
The MoonRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 3.0
Time of the GypsiesRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
BenedettaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0