Series
Ratings
76
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Iron Lady ChaRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
- TerroirRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.5
Make a Woman CryRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0