Titles you rated
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 3.5
RegressionRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0