Movies
Ratings
185
WonderRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0