Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
MontageRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 3.5