Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 0.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0