Series
Ratings
17
Attack on TitanRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0