Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.5