Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0