Movies
Ratings
102
The Last PrincessRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0